تبلیغات
خـانـــه ســــرگـــرمی - قلعه نویی واكنش تندی به بیانیه باشگاه پرسپولیس داد

دسته بندی موضوعات

آرشیو مطالب

امکانات

  اگر گوشی هوشمند دارید این QR CODE وبلاگ ماست از آن عکس بگیرید

  Get our toolbar!
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل پست ها :
  آخرین بروز رسانی :


خبرنامه خانـه سرگرمیقلعه نویی واكنش تندی به بیانیه باشگاه پرسپولیس داد

نوشته: ADMIN در: شنبه 6 آبان 1391 | نظرات()
قلعه نویی واكنش تندی به بیانیه باشگاه پرسپولیس داد
سرمربی استقلال در واکنش به بیانیه اعتراض پرسپولیس گفت: «کار آنها چیزی جز فرافکنی نیست.»

جام ورزشی؛ فارس نوشت: امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال گفت: «جا دارد از پزشکان تیم به خصوص دکتر نوروزی تشکر کنم که بعد از عمل جراحی دوم روی پای من خیلی زحمت کشیدند. شرایط حساسی بود و کمک زیادی به من کردند. دو آزمایش دادم که نشان می‌دهد شرایط خوب است.»


وی در مورد دیدار روز دوشنبه با گهر خاطرنشان کرد: «با آقای پورحیدری و سایر همکارانم چند بازی گهر را آنالیز کردیم. برای بار دوم بود که فیلم‌های بازی این تیم را می‌دیدیم. بازی با استقلال و پرسپولیس برای سایر تیم‌ها متفاوت است و تیم‌ها آن انگیزه‌ای که مقابل این دو تیم دارند را در سایر بازی‌ها ندارند.»


قلعه‌نویی ادامه داد: «بعد از دیدار برابر نفت تیم‌ ما شرایط خوبی دارد. این پیروزی از چند حیث برای ما حائز اهمیت بود اول اینکه به جدول بازگشتیم، دوم اینکه از نظر روحی خیلی بهتر شدیم و اگر بازی را واگذار کرده بودیم جمع کردن تیم خیلی سخت می‌شد و سوم اینکه از نظر روحی برای بازی با گهر آماده شدیم. امیدوارم بازی با گهر خوب و تماشاگرپسند از آب درآید.»


قلعه‌نویی در مورد حضور مایلی‌کهن در تیم گهر تأکید کرد: «طبیعتاً دقایقی از بازی که سپری شود با شرایط جدید گهر بیشتر آشنا می‌شویم. مایلی‌کهن جزو مربیان زحمت‌کش است و برای این فوتبال تلاش زیادی کرده است. حضور او مطمئناً تأثیرگذار خواهد بود.»


وی در مورد مشکلات استقلال گفت: «چندین هفته زحمت زیادی کشیدیم تا مشکلات درون‌تیمی استقلال به بیرون منتقل نشود تا زمانی که به بازی برابر صبا رسیدیم. بعد از این مسابقه ماحصل 16-15 هفته زحمت زیادی که کشیدیم در چند روز به هم ریخت و با مشکلات زیادی روبه رو شدیم. به غیر از این مسئله بی‌مهری‌هایی هم دیدیم که این موضوع بیشتر ما را اذیت کرد. بازیکن و کادر فنی بدون گرفتن یک ریال پول با اخلاص تلاش می‌کرد اما آن اتفاقات افتاد.»


سرمربی استقلال اضافه کرد: «همه این مسائل را فراموش کردیم و امیدواریم این بازی هم بگذرد و به تعطیلات برسیم. در تعطیلات جانواریو و جباری هم به تیم اضافه خواهند شد. بعید می‌دانم توزی به استقلال بازگردد، واقعاً حیف است تیمی که با آن شکل مشکلات آنقدر زحمت کشید و به اینجا رسید در چند روز به هم بریزد.»


قلعه‌نویی در مورد اینکه آیا توزی به استقلال بازخواهد گشت، عنوان کرد: «من نباید در مورد این مسئله صحبت کنم. وظایف همه مشخص ‌شده است، آقای امیری که امسال زحمت زیادی کشیده، کارها را پیگیری می‌کند. من از نحوه قرارداد این بازیکن اطلاع ندارم و دوست ندارم چیزی هم بدانم. به هر حال این بازیکن با ما قرارداد دارد و طبق اصول و چارچوبی که قرارداد او دارد عمل می‌شود، آقای ماجدی و امیری در حال پیگیری این موضوع هستند اما بعید می‌دانم او به استقلال بازگردد.»


وی گفت: «مدیربرنامه‌های جانواریو قول داده او تا قبل از بازی با گهر برگردد. از توزی توقعی نداشتم اما فکر می‌کردم جانواریو طور دیگری برخورد کند. رابطه خوبی با این بازیکن داشتم. او 5ماه تمام مشکلات را تحمل کرد اما امیدوار بودم براساس قولی که به من داده بعد از رفتن بازگردد چرا که علاوه بر داشتن رابطه خوب، از لحاظ احساسی نیز با هم بسیار صمیمی بودیم و فکر نمی‌کردم این بازیکن برود و برنگردد هرچند باید قبول کنیم جانواریو یک بازیکن حرفه‌ای است.»


قلعه‌نویی در مورد اینکه گفته می‌شود پرسپولیس با برخی از بازیکنانی که استقلال با آنها دچار مشکل شده مذاکره کرده؛ آیا این مسئله حرکتی حرفه‌ای است، گفت: «اگر قبول کردیم حرفه‌ای باشیم باید افکار ما هم حرفه‌ای باشد. اگر در زمان مناسب با بازیکنمان مذاکره شود هیچ مشکلی نداریم. ما با تشکیلات پرسپولیس صحبت کرده بودیم و به ما گفته بودند بازیکنی را می‌خواهند و اگر صحبت‌ها در چارچوب باشد هیچ مشکلی نداریم.»


قلعه‌نویی در مورد اعتراض پرسپولیسی‌ها به صحبت‌های او در برنامه فوتبال برتر در بین دو نیمه بازی پرسپولیس و مس کرمان گفت: «این مسئله جای تعجب دارد. امروز به برنامه‌ای در شبکه شش نگاه می‌کردم که طی آن آقای اسماعیلی از منصور ابراهیم‌زاده در مورد پرسپولیس سؤال کرد که ایشان هم نظرات کلی خود را در مورد پرسپولیس بیان کرد. آیا این کار ایراد است؟»


سرمربی استقلال افزود: «روز جمعه که عید قربان بود به بهشت زهرا رفتم و وقتی بازگشتم و تلویزیون را روشن کردم مهدی مهدوی‌کیا گل پرسپولیس را به ثمر رسانده بود. در صحبت‌هایم یک سری مسائل کلی را بیان و اتفاقاً از مدیریت آقای رویانیان تعریف و تمجید کردم. واقعیت این است که وقتی کار دست اهل فن نباشد این مسائل به وجود می‌آید. چیزی که مملکت ما و نه تنها فوتبال را عقب انداخته، این است که جایگاه‌ها دست اهل فن نیست.»


قلعه‌نویی گفت: «اگر در فوتبال، صنعت و ... همه چیز دست اهل فن باشد طبیعتاً این مسائل به وجود نمی‌آید. ابراهیم‌زاده الان در مورد پرسپولیس صحبت کرده و اگر پرسپولیس در بازی بعد نتیجه نگرفت باید همه چیز را تقصیر ایشان دانست؟ همه ایران در مورد استقلال صحبت می‌کنند پس وقتی استقلال به تراکتور باخت، این باخت را باید به خاطر این صحبت‌ها بدانیم؟»


وی تأکید کرد: :در مملکت ما آدم‌ها سر جای خود قرار ندارند. در همه جا این مسئله وجود دارد و تنها به فوتبال محدود نمی‌شود. در هنر و صنعت هم همین شکل است. مجری‌ای که این سؤال را از من پرسیده هم باید برویم بگیریم؟ با این شکل جواد خیابانی را هم باید به دادگاه ببریم که چرا این سؤال را پرسیده و باید بگوییم به این جرم به دادگاه بیا تا در مورد آن توضیح دهد.»


قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: «من در مورد بحث رویانیان و دایی صحبت کردم و گفتم دایی جزو سرمایه‌های فوتبال ما و شخصی است که شاید صد سال باید بگذرد تا یکی مثل او بیاید. باید از او حمایت کنیم تا به درجات بالا برسد. ازبکستانی‌ها با همدلی که دارند تمام کرسی‌های AFC را می‌گیرند در حالی که شاید بازیکنی که یک دهم دایی افتخار داشته باشد ندارند.»


سرمربی استقلال ادامه داد: «همچنین گفتم رویانیان در بحث مدیریت از سرمایه‌های ما است چطور آن موقع که تعریف می‌کردم خوب بود اما حالا ما باعث باخت شده‌ایم؟ چون من آن حرف‌ها را زدم شجاعی بازیکن مس به پرسپولیس گل زد؟ اگر من کاربلد بودم تیم خودم را درست می‌کردم. این ‌حرف‌ها فرافکنی است و باید این کارها را جمع کنند. دو رئیس فدراسیونی که تیم ملی را جام جهانی برده‌اند اکنون خانه‌نشین هستند؛ اهل فن را خانه‌نشین کرده‌ایم و دلیل آن هم خود ما فوتبالی‌ها هستیم.»


قلعه‌نویی در مورد اتفاقاتی که بعد از بازی استقلال و فجر رخ داد، یادآور شد: «با جعفری مدیرعامل باشگاه صحبت کردم و به او گفتم یک روز قبل از بازی منوچهری پیش من آمد و صحبتی از بازیکنان سابق سایپا که اکنون در فجر بازی می‌کنند مطرح کرد. منوچهری به من گفت یاوری در تمرین اعلام کرده قصد دارد او را بگیرد و نظری را به استقلال بدهد. با روحیه‌ای که پس از این مسئله از منوچهری دیدم او را از لیست یازده نفر بیرون کشیدم و وقتی به درون زمین رفت دیدید که چطور بازی کرد.»


وی گفت: «جالب است جعفری به من اعلام کرد این صحبت‌ها شیطنت بازیکنان بوده و یاوری چنین بحثی را مطرح نکرده است. به او می‌گویم اگر اینچنین نبوده چرا سرپرست تیم شما چنین حرفی را در مصاحبه‌اش اعلام کرده که به من گفت این مسأله را بررسی خواهد کرد. بدبختی فوتبال ما همین‌ها است.»


قلعه‌نویی عنوان کرد: «چرا قطر به میزبانی جام جهانی می‌رسد و دو بار بازی‌های آسیایی را برگزار می‌کند اما ما با دوهزار سال قدمت حال و روزمان اینچنین است. دلیل این مسئله حضور افرادی است که اهل فن نیستند. هیچکس سر جای خودش قرار ندارد. حالا آقایان هم ناراحت می‌شوند. ایرادی ندارد، مولایم حضرت علی(ع) گفته «همیشه حق را بگو حتی اگر همه علیه تو شوند.» جای تأسف دارد هواداران کمی برای تماشای بازی‌های استقلال به استادیوم می‌آیند. حتما این حرکت کلی شده که فوتبال ما به این وضع افتاده است.»


قلعه‌نویی در مورد تغییر برنامه بازی‌های لیگ برتر گفت: «یک روز به ما گفتند باید با پیکان بازی کنیم و پس از آن گفتند باید به مصاف گهر برویم ولی هیچ اعتراضی نکردیم. از تیم ملی بیشترین ضربه را خوردیم اما بیشترین حمایت را انجام دادیم. همه چیزمان به هم می‌آید.»


وی در مورد برگزار نشدن جام حذفی خاطرنشان کرد: «باید یا راهکاری داشته باشیم و یا اینکه الگوبرداری کنیم. در بحث نظام مملکت‌داری بعضی می‌گویند با توجه به موقعیت مکانی باید الگوی خدمات رسانی را در نظر بگیریم. بعضی کشورها با داشتن منابع در پی ایجاد زیرساخت برای استفاده از آن منابع هستند. در کشور ما الگویی وجود ندارد. چند سال از لیگ گذشته است. هر سال یک برنامه اجرا می‌شود یک بار عزیز محمدی برنامه یک ساله داد که خیلی خوب بود. آقای بهروان تقصیری ندارد، ایشان انسان بسیار خوبی هستند و وقتی برای فوتبال از 10 جا تصمیم می‌گیرند همین می‌شود. نه برنامه‌ای داریم و نه از جایی الگوبرداری می‌کنیم.»


قلعه‌نویی اظهار داشت: «ترکیه 40 سال پیش یک حرکت کلی در ورزش انجام داد و با دادن وام‌های بلندمدت و داشتن یک برنامه خوب به جایی رسید که توانست به مقام سوم جهان دست یابد. کاربلد نیستیم، الگوبرداری هم نمی‌کنیم. آدم‌های کاربلد باید به فوتبال بیایند. افرادی به ورزش ما آمدند که فقط بیانیه‌نویسی‌ها را انجام دادند. مگر ترکیه، ژاپن و ... نمی‌خواهند در جام جهانی حضور داشته باشند. آیا در کشورهای آنها برای برگزاری لیگ جام حذفی و... دچار مشکل می‌شوند؟»

برگزیده ها

 •  
  اطلاعیه!!
  تیم مدیریتی خانه سرگرمی
  جاذبه های گردشگری سمنان
  fifa VS pes
  ابراز همدردی تیم خـــــــــــــانـــــــــــه ســــــــــــــــــرگـــــــــــرمی با حادثه اخیر
  یه توپ دارم قلقلیه با پَ نه پَ
  نزدیکترین نقطه زمین به خورشید
  پاسخ به پرسش دوستان
  اساسین کرید: افشاگری [نسخه ایرانی]
  جملات پَـــ نَ پَــــ جدید
  جملات پَـــ نَ پَــــ
  آموزش نماز
  ژاوی هرناندز
  بیوگرافی کریستین رونالدو
  مهارت کنترل عصبانیت
  اسرار دلار
  پیداشدن یک روستا پس از 25 سال از زیر آب !
  Assassin’s Creed
  اسانسین کرید1
  حتما اینجا را ببینید
  تاریخچه نکسس
  بیوگرافی مسی
  بازی کامپیوتر خدای جنگ 3
  سایبری
  اموزش ویروس ترسناک
  اموزش ساخت ویروس
  یک راه برای تقلب
  همه ی ویروس ها
  بالا بردن سرعت مودم و كم شدن دیسكانكت ها
  اموزش هک وبلاگ
  sms وجوک
  عجایب هفتگانه
  تاریخچه کامپیوتر
  سیاره
  توضیح هارپ
  تدبر در قران
  ای تی
  رمز جی تی ای پنج gta5
  بیوگرافی راک
  بیوگرافی تریپل اچ
  بیوگرافی باتیستا
  بیوگرافی جف هاردی
  بیوگرافی استن کول
  بیو گرافی ری مستریو
  بیوگرافی اندر تیکر
  بیو گرافی جان سینا
  بیوگرافی ادج
  نسترداموس
  بیوگرافی رندی اورتون
 • مطالب اتفاقی

  پیوند ها

  تمامی حقوق در انحصار این وبگاه میباشد و هرگونه كپی برداری غیر مجاز و شرعا حرام است. طراحی شده توسط : آرزد